بخشنامه های وام های بدون ضامن بانک ها با اعتبارسنجی

بانک تجارت

بانک تجارت

در راستای دستورات ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و تاکیدات وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی مبنی بر تسهیل در اعطای تسهیلات خرد به مشتریان خوش حساب و دارای رتبه اعتباری، دستورالعمل اعطای تسهیلات کارت اعتباری تا سقف یک میلیارد ریال به کارکنان، مستمری بگیران و بازنشستگان بخش دولتی‏/غیردولتی و سایر شرکتهای معتبر بخش خصوصی که واریز حقوق ایشان نزد این بانک تجارت بوده و دارای رتبه اعتباری A، B و C هستند به شرح جدول ذیل، به تمامی واحدهای اجرایی ابلاغ گردیده است:

دکتر اخلاقی فیض آثار مدیر عامل بانک تجارت از اعطای تسهیلات مرابحه در قالب کارت اعتباری تا سقف یک میلیارد ریال بر اساس اعتبارسنجی و بدون ضامن برای تمامی حقوق بگیران از این بانک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، دکتر اخلاقی فیض آثار مدیر عامل بانک تجارت با اشاره به تاکید وزیر امور اقتصادی و دارایی مبنی بر حمایت از قشر حقوق بگیر جامعه و برنامه این بانک برای حمایت حداکثری از این قشر زحمت کش گفت: بانک تجارت همواره در تلاش است تا با برنامه ریزی برای مشتریان خرد خود از آنها حمایت کرده و با طراحی خدمات مختص این مشتریان به افزایش توان خرید آنها کمک کند.

مدیر عامل بانک تجارت افزود: در طرح اعطای تسهیلات در قالب کارت اعتباری افرادی که در وزارتخانه ها، سازمانهای دولتی و شرکتهای دولتی و شرکتهای معتبر بخش خصوصی شاغل هستند و حساب واریز حقوق آنها نزد بانک تجارت است با انعقاد قرارداد لازم الاجرا و بدون ضامن می توانند از بانک تجارت تسهیلات دریافت کنند.

دکتر اخلاقی با اشاره به انجام عملیات اعتبارسنجی برای متقاضیان افزود: بر اساس اعتبارسنجی که از سوی شعب این بانک انجام می‌شود، حقوق بگیران از بانک تجارت می توانند تا سقف یک میلیارد ریال از تسهیلات کارت اعتباری بهره‌مند شوند
 
ردیف مبلغ تسهیلات مشمولین بند1 مشمولین بند2 مشمولین بند3 سایر شرایط
1 تا 500 میلیون ریال بدون ضامن با نامه کسر از حقوق بدون ضامن با نامه کسر از حقوق با اخذ سفته یا چک حسب مورد یک نفر ضامن معتبر با اخذ سفته یا چک حسب مورد

قرارداد لازم الاجرا

احراز توان بازپرداخت تسهیلات

2 ز 500 تا 1000 میلیون ریال بدون ضامن با نامه کسر از حقوق با اخذ سفته یا چک حسب مورد یک نفر ضامن معتبر با اخذ سفته یا چک حسب مورد

قرارداد لازم الاجرا

احراز توان بازپرداخت تسهیلات


بند1: شاغلین، بازنشستگان و مستمری بگیران دستگاه های اجرایی دولتی (شامل: وزارتخانه ها، سازمان های دولتی، شرکت های دولتی و ...) و نهادهای عمومی غیردولتی و سایر شرکت های معتبر بخش خصوصی حسب تشخیص بانک که واریز حقوقشان نزد بانک است و دارای رتبهA و Bو C هستند

بند2: کارکنان سایر شرکت های بخش خصوصی به تشخیص بانک که مشمول بند 1 نبوده و واریز حقوقشان نزد بانک است و دارای رتبه A و B هستند.

بند3: مشمولین بند 2 که دارای رتبه C هستند. در این ارتباط و جهت اخذ تسهیلات، مشتریان محترم می توانند به شعب سراسر کشور مراجعه نمایند.

صفحه سامانه متمرکز رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات مشتریان بانک تجارت به نشانیbazrasi.tejaratbank.ir پاسخگوی شکایات مشتریان است. همچنین مشتریان در صورت لزوم می توانند از طریق سامانه نظارت مردمی وزارت امور اقتصادی و دارایی (bazresi.mefa.ir) نقطه نظرات، انتقادات، پاسخگویی، رفع ابهامات و مشکلات احتمالی را مطرح نمایند.

تصاویر مرتبط با بخشنامه

.
جهت دانلود فایل بخشنامه دریافت تسهیلات بدون ضامن با اعتبار سنجی کلیک نمایید

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
1400/12/18 چهارشنبه
logo

کردیت اسکورینگ
مرجع تخصصی مفاهیم گزارش های اعتبارسنجی

      creditscoring linkedin  creditscoring twitter  creditscoring
1400/12/18 چهارشنبه
2020© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سیگما  میباشد.