تسهیلات قرض الحسنه ازدواج با استفاده از رتبه اعتباری

تسهیلات قرض الحسنه ازدواج با استفاده از رتبه اعتباری

تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به معرفی شدگان سایت بانک مرکزی
مستندات درآمدی و اقلام اطلاعاتی که در سامانه فرابانک توسط مشتری بارگذاری و وارد می شود، توسط کارشناسان بانک بررسی و راستی آزمایی می شوند.
به مناسبت میلاد امام رضا(ع) امکان پذیر شد؛ دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از طریق سامانه فرابانک ملت
بانک ملت به مناسبت سالروز میلاد باسعادت امام هشتم شیعیان، حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را از طریق سامانه فرابانک، امکان پذیر کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک ملت، با هدف تسهیل و تسریع در امور اجرایی اعطای تسهیلات، کاهش مراجعه مشتریان به شعب و همچنین توسعه و تکامل ویترین محصولات اعتباری سامانه هوشمند فرابانک ملت، اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به معرفی شدگان سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، از طریق این سامانه به مرحله بهره برداری رسید.
بر اساس این گزارش، مشمولان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پس از ثبت نام در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی و دریافت شماره رهگیری، در صورت تایید درخواست و تعیین شعبه ازسوی بانک ملت، قادر خواهند بود نسبت به ثبت درخواست در سامانه فرابانک و گزارش اعتبار سنجی اقدام کنند.
متقاضیان برای اطلاع از تعیین شعبه از سوی بانک عامل باید به سامانه ازدواج بانک مرکزی مراجعه و آخرین وضعیت درخواست خود را با جزییات مشاهده کنند.
بر این اساس و با هدف ثبت درخواست تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سامانه فرابانک، متقاضی با در اختیار داشتن شماره رهگیری دریافتی از سامانه ازدواج بانک مرکزی، باید با ورود به بخش تسهیلات فرابانک ملت در سامانه بانکداری اینترنتی (از طریق سایت بانک ملت به نشانیwww.bankmellat.ir ) مراحل ثبت درخواست را تکمیل کند.
این گزارش حاکی است، مبلغ تسهیلات نمایش داده شده به مشتری در سامانه فرابانک، براساس مبلغ دریافتی از سامانه تسهیلات بانک مرکزی است و بانک ملت در تعیین مبلغ تسهیلات یادشده هیچ گونه دخل و تصرفی ندارد و متقاضیان برای رفع ابهامات احتمالی باید به سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی مراجعه کنند.

    منبع :


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
1400/12/18 چهارشنبه
logo

کردیت اسکورینگ
مرجع تخصصی مفاهیم گزارش های اعتبارسنجی

      creditscoring linkedin  creditscoring twitter  creditscoring
1400/12/18 چهارشنبه
2020© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سیگما  میباشد.